Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Этапы строительства деревянного дома

Будівництво дерев'яних будинків (Строительство деревянніх домов и бань) прийшло до нас з глибини століть, коли наші предки, не обізнані зі словом «екологія» і не розбираючись в законах фізики інтуїтивно розуміли, що в дерев'яному будинку легше дихати, приємніше знаходиться, він тепліше і затишніше будинку, побудованого з іншого матеріалу , красиво виглядає і досить швидко зводиться. Зараз до всіх перерахованих вище властивостям дерев'яних будинків додався ще один важливий факт - ці будинки є екологічно чистими і дозволяють нам жити в натуральній середі, як і було задумано природою.

Для того щоб дерев'яний будинок (проекты деревянных домов)вийшов міцним і довговічним, необхідно особливу увагу приділити фундаменту, на якому стоятиме вся конструкція. Типи фундаментів(Фундамент деревянного дома) зустрічаються різні, ваше завдання вибрати таку конструкцію, яка була б максимально міцною, відповідала геологічному розрізу ділянки і несучої потреби грунту.

На фундамент викладаються безпосередньо стіни вашого майбутнього будинку, які також можуть бути виконані з різного типу матеріалів: бруса, оциліндрованої колоди, панелей. Будівництво дерев'яних (строительство деревянных домов)будинків здійснюється в стислі терміни, які залежать від проекту(проекты деревянных бань), якості матеріалу та роботи будівельної бригади. Як правило, установка коробки не триває більше трьох місяців .

Після монтажу стін над будинком встановлюється дах. Монтаж даху - це один з найсерйозніших етапів, оскільки саме вона покликана захищати конструкцію від дощу, спеки, холоду. Крім того, дах надає будівлі завершений вигляд і служить ще одним інструментом для створення гарного дизайну. Будівництво дерев'яного будинку не може бути повним без проведення інженерних комунікацій. Яких саме - вирішувати вам, але монтаж опалювальної системи, водопроводу і каналізації є необхідним мінімум. Одночасно з проведенням комунікацій можна проводити і чорнову обробку будинку.

Роботи по дизайну інтер'єру називають чистової обробкою. У цей період будівництва дерев'яних будинків клеяться шпалери або фарбуються стіни, укладаються підлоги і упорядковуються стелі, закінчується дрібний косметичний ремонт.

Важливим моментом при будівництві дерев'яного будинку повинен стати вибір матеріалів. Від цього залежатимуть як терміни робіт, так і зовнішній вигляд вашого будинку, його надійність, теплота і затишок.