Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Особенности строительства деревянных домов

Люди десь близько половини свого життя проводять удома. Від того, наскільки якісно побудований будинок, залежить його довговічність. Застосовувані в будівництві матеріали (плівки, утеплювачі, панелі, покриття для підлог), виділяючи в повітря толуол, стирол, етилбензол, бензол, вінілхлорид, сірчистий ангідрид, завдають непоправної шкоди здоров'ю людини, зменшуючи тривалість його життя. Дерев'яні будинки (деревянные дома), на відміну від традиційних цегляних, володіють оптимальною вологістю для комфортного  самопочуття людини. Вони підтримують сприятливий мікроклімат, мають високий показник енергозбереження, забезпечують тепло взимку і прохолоду влітку.

Недарма останнім часом попит на дерев'яні будинки (проекты деревянных домов) значно виріс. Пояснюється це істотним посилюванням екології, що спонукає людину створювати для себе природну атмосферу навколишнього середовища. За останніми даними, за рік ринок будівництва дерев'яних будинків розширився приблизно на 20%. Вартість будівництва дерев'яного будинку дещо нижче, ніж споруда традиційного будинку. Адже для дерев'яного будинку важливе значення має фундамент, який повинен бути побудований якісно з урахуванням всіх особливостей грунту. Дерев'яні будинки повинні бути оброблені якісними антисептиками щоб уникнути негативних процесів руйнування дерева (появі цвілі, грибка). Тому будівництво дерев'яних будинків повинно здійснюватися будівельною компанією, що має великий досвід у будівництві будинків.

Підготовка деревини до будівництва дерев'яного будинку

Підготовка деревини для будівництва дерев'яного будинку є заходом комплексним і включає в себе:

- Вибір породи дерева;

 - Рубку дерева;

 - Первинну підготовку деревини;

 - Розпилювання;

 - Зберігання та транспортування деревини.

Першим кроком у підготовці деревини до будівництва є вирубування стовбурів дерев. Після чого зрубані колоди відправляються на завод на попередню обробку (обрізання сучків, видалення кори та ін.).

Після сортування в колодах проробляються кутові з'єднання балок, віконні та дверні прорізи. Все робиться обережно, якомога точніше, для надійного сполучення колод в конструкції.

 

Антисептики і просочення для деревини

Обробка деревини є важливими етапом у підготовці деревини до будівництва будинку. Основним призначенням всіх захисних засобів (просочень, лакофарбових матеріалів) є максимальний захист від грибка, комах, плісняви, ультрафіолету, розсихання і старіння.

Кожна компанія по-своєму робить обробку дерева лакофарбовими матеріалами. Одні первинну обробку просоченнями виробляють відразу після промислової обробки колоди і переправляють деревину на об'єкт. Інші, навпаки, не обробляють її в початковій стадії, виробляючи всі роботи по нанесенню покриття вже на будівельній ділянці. Важко сказати, який метод хороший. Перший хороший тим, що деревина буде якісно оброблена в заводських умовах, а другий тим, що ви самостійно можете вибрати антисептики і просочення для обробки деревини.

Успіх заходів щодо захисту деревини залежить значною мірою від вибору технології захисту матеріалу. При виборі системи засобів для захисту дерева особливу увагу необхідно приділити повітропроникності покриття. У природі деревина воздухопроніцаєма, що забезпечує саморегуляцію волого-температурного режиму всередині приміщення, незалежно від пори року. Це наділяє дерево рядом переваг. У особливій обробці потребують елементи дерев'яного будинку(проекты деревянных бань), які безпосередньо стикаються з водою, землею. Деякі виробники застосовують вакуумне просочення по всій товщині. Таке дерево не піддається гниттю, ефективно використовується на причалах, підлогах терас і фундаментах.

Подальша обробка після будівництва дерев'яного будинку

Подальша обробка будинку по завершенні його будівництва залежить від стану покриття будинку. На зовнішнє покриття впливає сонячна радіація, перепад температур, вологості, тому стежити за станом зовнішньої частини будинку необхідно більш ретельно. Як правило, захисне покриття на дерев'яний будинок наноситься десь раз в п'ять-шість років, і подальшу обробку замовник може робити сам. Однак до самостійної обробки будинків прибігає дуже мало людей. Велика частина наймає кваліфікованих фахівців в основному з тих компаній, які займалися установкою дерев'яного будинку (установка деревянного дома).