Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Купить деревянный дом

Купити зруб будинку (Купить сруб сома) - це найкраще рішення для тих, кому необхідна висока якість за доступною ціною, і хто не хоче витрачати багато часу на будівництво будинку. Оскільки житло всім треба, і якщо є необхідність вибирати матеріал для будівництва, радимо купувати натуральний дерев'яний матеріал - зруб будинку.

Зруб будинку (сруб дома) від будинків з цегли відрізняється тим, що для обробки потрібно значно менше витрат.

Зруб будинку зберігає свою природність, споруди зі зрубу є екологічно чистими. Звичайно ж, для збереження матеріалу в ідеальному стані потрібна його додаткова обробка.

Для цього треба виконати ряд робіт: шліфування дерева, його просочення спеціальним складом і фарбування.

Одним з основних факторів, що впливають на вартість зрубу (цена сруба) - розмір. Також ціна буде залежати від породи застосовуваного дерева, від комплектації, від оформлення зрубів, від використаних оздоблювальних матеріалів, від з'єднань колод.

Сучасні технології дають можливість побудувати будівля зі зрубу (деревянный дом), виготовленого в промислових умовах, що дозволяє зробити точну геометричність форми, а також надійність з'єднання. Для цього використовуються різноманітні верстати. Всі вживані у виготовленні зрубу матеріали екологічні.