Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Строительство деревянных домов в Украине

Дерев'яні будинки (деревянный дом) завжди вважалися затишним місцем проживання. Але проаналізувавши ситуацію в Україні можна сказати, що такі будинки, особливо якісні, обійдуться Вам недешево, оскільки з природно-екологічної точки зору, лісів в Україні мало, більшість з них заповідні, саме тому деревина для будівництва будинків в Україні дещо вишче ніж, на приклад, в Росії . А значить, і вартість будівництва зі зрубу в Україні дещо дорожче, ніж у Російській Федерації, де лісів більше.

Незважаючи на цей фактор, будівництво дерев'яних будинків(строительство деревянных домов) дуже розвинене в Україні. Це зручно, красиво, а головне довговічно. З кожним роком, збільшується кількість дерев'яних будинків зі зрубу (деревянные дома из сруба), кожен хоче мати ну хоча б баньку з якісного зрубу (баня из сруба).

Поруч з великими містами будуються котеджні містечка зі зрубу(котеджи из сруба), дачні селища, лазні. У курортних зонах, поблизу моря так само воліють будинку зі зрубу. Особливо популярно будівництво в Західній частині України, хіба Вам би не хотілося прокинутися в будинку зі зрубу(деревянный дом), вийти на веранду і побачити навколо гори і ліс.

Підбір матеріалів для будівництва дерев'яних будинків

Перш за все варто визначитися з типом будинку. Будь то зруб, лазня або дача для кожного з типів будинку потрібен свій вид деревини. Так наприклад баню варто робити зы смереки, сосни, дуба, ясена або тисового дерева оскільки у цих дерев висока стійкість до гниття.

Перед вибором деревини слід зазначити кліматичне розташування майбутнього будинку.

З архітектурної точки зору, слід вибрати відповідний тип колоди. В основному на вибір нам надається: оциліндрованої колоди, профільований брус, дикий зруб.  Завдяки таким колодам можна зробити не тільки гарний будинок, але і міцну конструкцію житла.

Сьогодні активно використовуються засоби для захисту від шкідників дерев'яних будинків, в тому числі і лаки.

Окрему увагу варто приділити матеріалам для даху. Вибір пдуже великий, починаючи від простого шиферу, закінчуючи натуральною черепицею.