Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Дикий сруб. Деревянные дома ручной рубки

Саме ручна рубка зрубу (дикий сруб) сприяє високій якості. Все це тому, що ручна обробка дозволяє зберегти захисний шар у дерева. Завдяки цьому деревина виходить довговічною.

Використовуючи колоди великих діаметрів, поліпшується теплоізоляція будинку і зовнішня естетика.

Ручна рубка дуже важка, для цього важлива висока кваліфікація. Спочатку потрібно вибрати діаметр колоди. Це необхідно для рівномірної усадки. Від цього залежить термін існування готового будинку.

Потім колоди чистять від кори, стругають. Завдяки цьому не потрібно продумувати додаткової обшивки стін, утеплення.

Подробнее...

Проект сруба дома - это начало любого строительства!

Перший етап будь-якого будівництва, будь то масивний котедж або невеликий дачний дерев'яний будиночок (сруб дома), - це вибір проекту будови (проекты срубов). Немає універсальних формул, які допоможуть скласти будь-який проект дерев'яного будинку, але є основні питання, з якими обов'язково потрібно визначитися, приділивши їм належну увагу.

Кількість членів сім'ї, їх потреби і смаки - одне з таких питань. Нюансів в дерев'яному будинку може бути дуже багато. Краще якщо в обговоренні проекту будинку візьмуть участь всі члени сім'ї, висловивши свої побажання і озвучивши очікування. 

Подробнее...

Отделка потолка в деревянном доме (бане)

Дерев'яні  будинки (деревянные дома) сьогодні особливо популярні у забудовників. Причин для цього багато, але особливо модними вони стають тому, що різні дизайнерські пропозиції тільки підкреслюють єство і природність таких будинків. Сучасні дизайнерські пропозиції стосуються не тільки дерев'яних зрубів (проекты срубов), а й унікальних оздоблювальних матеріалів, призначених для оформлення будинку в будь-якому оригінальному стилі.

Але будь-який варіант творчого рішення, незалежно від матеріалу обробки, як і вся робота з облаштування стелі починається з обробки конструкції антисептиком і утепленням даху. Дерев'яна поверхня підлягає обробці антисептиком.

Подробнее...

Этапы строительства деревянного дома

Будівництво дерев'яних будинків (Строительство деревянніх домов и бань) прийшло до нас з глибини століть, коли наші предки, не обізнані зі словом «екологія» і не розбираючись в законах фізики інтуїтивно розуміли, що в дерев'яному будинку легше дихати, приємніше знаходиться, він тепліше і затишніше будинку, побудованого з іншого матеріалу , красиво виглядає і досить швидко зводиться. Зараз до всіх перерахованих вище властивостям дерев'яних будинків додався ще один важливий факт - ці будинки є екологічно чистими і дозволяють нам жити в натуральній середі, як і було задумано природою.

Подробнее...

Особенности строительства деревянных домов

Люди десь близько половини свого життя проводять удома. Від того, наскільки якісно побудований будинок, залежить його довговічність. Застосовувані в будівництві матеріали (плівки, утеплювачі, панелі, покриття для підлог), виділяючи в повітря толуол, стирол, етилбензол, бензол, вінілхлорид, сірчистий ангідрид, завдають непоправної шкоди здоров'ю людини, зменшуючи тривалість його життя. Дерев'яні будинки (деревянные дома), на відміну від традиційних цегляних, володіють оптимальною вологістю для комфортного  самопочуття людини. Вони підтримують сприятливий мікроклімат, мають високий показник енергозбереження, забезпечують тепло взимку і прохолоду влітку.

Подробнее...

Купить деревянный дом

Купити зруб будинку (Купить сруб сома) - це найкраще рішення для тих, кому необхідна висока якість за доступною ціною, і хто не хоче витрачати багато часу на будівництво будинку. Оскільки житло всім треба, і якщо є необхідність вибирати матеріал для будівництва, радимо купувати натуральний дерев'яний матеріал - зруб будинку.

Зруб будинку (сруб дома) від будинків з цегли відрізняється тим, що для обробки потрібно значно менше витрат.

Зруб будинку зберігає свою природність, споруди зі зрубу є екологічно чистими. Звичайно ж, для збереження матеріалу в ідеальному стані потрібна його додаткова обробка.

Подробнее...

Строительство деревянных домов в Украине

Дерев'яні будинки (деревянный дом) завжди вважалися затишним місцем проживання. Але проаналізувавши ситуацію в Україні можна сказати, що такі будинки, особливо якісні, обійдуться Вам недешево, оскільки з природно-екологічної точки зору, лісів в Україні мало, більшість з них заповідні, саме тому деревина для будівництва будинків в Україні дещо вишче ніж, на приклад, в Росії . А значить, і вартість будівництва зі зрубу в Україні дещо дорожче, ніж у Російській Федерації, де лісів більше.

Подробнее...

Окна в деревянном доме

Треба відзначити, що вже давно пластикові вікна стали домінувати на українському ринку, завдяки своїй доступності, ціні і поширеності. І багато українців  вже навіть не розглядають «дерев'яний» варіант. Але коли мова заходить про будинок з колоди ручної(дикий сруб) рубки(деревинній дом), пластикові вироби видаються не такими вже й привабливими в порівнянні з дерев'яними вікнами. Нижче ми наведемо кілька критеріїв (не зачіпаючи при цьому чисто технічних показників), які найчастіше і впливають на вибір споживачів.

Подробнее...

Кровля деревянного дома

Покрівля дерев'яних будинків (деревянных домов) з оциліндрованих колод і рубаних лазень не тільки захищає приміщення від опадів і забезпечує додаткову звукоізоляцію і тепло в будинку, але і виступає яскравим декоративним елементом в екстер'єрі споруди.

Покрівля для дерев'яного будинку(сруба) є складною технологічною конструкцією.

Подробнее...

Проводка в деревянном доме

Монтаж прихованої електропроводки в дерев'яному будинку

Дерев'яні будинки(деревянные дома) з дерева – зруби(срубы) і будинки з бруса гарні по багатьом параметрам. Але що стосується монтажу силової проводки, то саме в дерев'яному будинку з цим питанням є певні труднощі, причина яких очевидна. При всій захищеності антипіренами від дії відкритого вогню деревина в будь-якому вигляді залишається досить пожежонебезпечною.

Тому монтаж прихованої електропроводки в дерев'яному будинку необхідно виконувати з особливою ретельністю і ні на йоту не відхилятися від прописаних в регламентах технологій.

Подробнее...

Шлифовка деревянного дома

Шліфування зрубу - це один з найбільш важливих етапів обробки дерев'яних будинків(шлифовка реревянного дома). Колоди, з яких виконується зруб(сруб), мають залишки кори, через що дерево з часом темніє і втрачає свою привабливість. Щоб цього не сталося, і проводять зовнішню обробку зрубу.

Шліфування зрубу(шлифовка сруба) і просочення його антисептиками і антипіренами, виконана професійними майстрами компанії "Дома из Сруба" дозволяє:

  • захистити дерево від появи грибків і плісняви
  • повернути дереву первинний зовнішній вигляд
  • чіткіше виділити природний малюнок натурального дерева

Подробнее...

Фундамент деревянного дома

Що ви знаєте про фундамент? Фундамент є основою вашого будинку. Правильно! Так давайте підійдемо до цього питання з усією відповідальністю.

Які бувають види фундаменту, і до якого виду будови той чи інший підходить.

Будинок або лазня з колоди (деревянные дома и бани) мають відносно невелику вагу в порівнянні з будівлями з цегли, бетону, блоків

тому як вага самого дерева менше і для досягнення необхідної теплозахисту товщина стін дерев'яного будинку в кілька разів тонше бетонних або цегляних. Тому вимоги до виконання фундаментів для таких споруд набагато простіше. На даний момент найбільш поширені такі види фундаментів: плитний, стрічковий, стовпчастий, свайно-гвинтовий, блоковий і їх різні комбінації. Який фундамент вибрати? Це залежить від геодезичних, геологічних та гідрологічних умов Вашої ділянки, а також від Ваших фінансових можливостей. Найнадійнішим і відповідним практично під будь-які умови по праву вважається плитний фундамент, а найбільш економним є свайно-гвинтовий.

Подробнее...