Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Утепление полов в деревянном доме

 

        Всі ми хочемо, щоб в нашому будинку було чисто, затишно і тепло. Для того щоб уникнути зайвих втрат тепла в дерев'яному будинку(деревянном доме), потрібно зробити якісне утеплення. Це не тільки зробить будинок теплим, але й істотно скоротить витрати на опалення. У цій статті ми поговоримо про утеплення підлог в дерев'яному будинку(деревянном доме).
       Звичайно, зараз існує така сучасна технологія, як теплі підлоги. Але така система коштує дуже дорого. У наш час існує багато матеріалів, які використовують для утеплення підлог. Сучасні технології дають можливість створювати такі матеріали для утеплення, які відповідають всім світовим стандартам.

        Найпростіше організувати утеплення підлоги листовим матеріалом. Такий матеріал коштує недорого, але дуже ефективний як утеплювач. Як тільки ви організуєте додаткове утеплення підлоги таким матеріалом, ви відразу відчуєте, як затишно і тепло стало в вашому домі. Монтувати листовий матеріал зовсім нескладно. Потрібно підігнати листи утеплювача один до одного, а потім закріпити їх. Для кріплення використовують короткі шурупи з великими капелюшками.

             Ще один варіант - утеплення підлоги гіпсокартоном. Це недорогий матеріал. Змонтувати таке утеплення може навіть той, у кого немає ніякого досвіду по частині проведення ремонтних робіт.
         Перш ніж почати утеплення підлог, стару поверхню необхідно очистити. З підлоги потрібно зняти всі покриття і килими. Після цього підлогу потрібно ретельно вимити, так, щоб на ньому не залишилося сміття. Якщо підлога в будинку покритий цементом, його потрібно вирівняти за допомогою шпаклівки. Коли підлога вимита, почекайте, коли він просохне, і покладіть на нього листи гіпсокартону. Ці листи потрібно фіксувати на невеликій відстані один від одного (приблизно 2 - 4 мм). Це компенсує коливання температури і вологості. Зафіксувати гіпсокартон можна звичайною клейовий мастикою, яку можна купити практично в будь-якому магазині будматеріалів. Коли мастика повністю висохне, гіпсокартон можна покрити будь-яким матеріалом.

          Коли ви будете утеплювати підлогу в своєму дерев'яному будинку(деревянном доме), не забудьте про гідроізоляції та пароізоляції. Це потрібно для того щоб матеріали, використані для утеплення, прослужили довго. У дачних будинках(срубах) можна використовувати стандартні будівельні гідроізоляційні плівки. Їх можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині. Таку плівку укладають поверх теплоізоляційного матеріалу.

Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

 

 Еще статьи: 

Main Menu