Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Защита деревянного дома от влаги|Захист дерев'яного будинку від вологи

 

Для того щоб дерев'яний будинок(деревянный дом) прослужив довго, його потрібно захистити від вологи. На вологість впливає багато факторів. Про деякі чинники ми поговоримо більш докладно.

Насамперед, потрібно правильно вибрати ділянку для будівництва. Будинок(сруб дома) потрібно розташувати так, щоб талий сніг і дощова вода могли стікати з усіх стін. Якщо це не виходить, потрібно організувати штучний дренаж.

 

 Будинок (сруб дома)потрібно будувати так, щоб нижній ряд колод не мав контакту з землею. Якщо колоди контактують із землею, в них буде розвиватися грибок або терміти. Відстань між землею і колодами має бути достатньо великою. При благоустрої ділянки зробіть так, щоб у ваш будинок не могли потрапити комахи із зелених насаджень.

 

Волога може стікати по стінах будинку. Через будь-яку щілину вона може потрапити всередину. Особливо це помітно в кутах, у зовнішніх тріщинах, в районі вікон і дверей. Щоб захиститися від цього, потрібно забезпечити гідроізоляцію вікон і стін. У будинку не повинно бути виступів, в яких може накопичуватися вода. На кутах слід зробити водовідводи. У будинку повинна бути організована вентиляція. На даху потрібно зробити ринви і широкі виступи, щоб край даху відступав від стіни. У даху повинні бути запроектовані  звіси.

 

 

Велике значення має вентиляція будинку(деревянного дома), особливо підвальних приміщень та горища. Щоб зменшити вологість підвального приміщення, земляну підлогу можна покрити при будівництві поліетиленом.

При будівництві будинку(деревянного дома) не можна допускати поразки деревини мілдью або цвіллю. Деякі виробники обробляють деревину захисними препаратами заздалегідь. При складанні будинку з такої деревини ймовірність ураження її грибком зводиться до мінімуму. Зберігати колоди потрібно так, щоб вони не торкалися ні землі, ні один одного. Для забезпечення вентиляції між колодами потрібно покласти розпірки (невеликі бруски). Кладку слід накривати і зберігати під навісом.

Якщо цвіль все-таки з'явилася, її потрібно видалити. Зараз існують препарати, які призначені спеціально для дерев'яних будинків(деревянных домов). При обробці деревини стежте за тим, щоб препарат не потрапляв на шкіру, в очі, а також на рослини в околицях. В принципі такий розчин можна приготувати і самостійно. Для цього буде потрібно 4 склянки хлорного вапна, 2 склянки детергента, в якому не міститься аміак, або 2 склянки фосфату натрію-3 і 3 літри води. Розчин треба нанести на уражені ділянки і через 5 - 10 хвилин змити.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

Тел.067 856 44 65

Тел.063 171 20 11

E-mail:       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:

Main Menu