Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Конопатка межвенцовых швов

 

Компанія  «Дома из сруба» подбає про збереження тепла у вашому домі! Комфортний мікроклімат, оптимальні показники температури і вологості, ефективний захист від протягів і вогкості - ось результати, які забезпечить викона нами конопатка: ціна послуги залежить від загального обсягу і ступеня складності робіт.

            Конопатка швів є необхідною процедурою при експлуатації дерев'яного будинку. З плином часу колоди зрубу (сруба) зазнають структурні зміни, і між ними з'являються зазори різної ширини. Надалі вони стають причиною регулярних протягів і зниження температури всередині приміщення. А конопатка допомагає уникнути цих негативних наслідків.

            Процедура виконується двічі, тому розрізняють первинну і вторинну конопатку зрубу(сруба). Перший раз ущільнення міжвінцових швів здійснюється ще на етапі будівництва дерев'яного будинку. Утеплювач розміщується в міжвінцових швах, а після зведення зрубу щільно в них забивається. Повторне ущільнення виконується після часткової усадки зрубу, орієнтовно - через рік після будівництва. Після остаточної усадки процедуру слід провести ще раз.

Серед очевидних переваг конопатки в першу чергу виділяють її екологічність. Конопатка зрубу проводиться із застосуванням безпечних для людського здоров'я матеріалів. Крім того, під час процедури ущільнення не потрібно використовувати складні технічні пристосування.

Що стосується «мінусів», то їх також вистачає. Конопатка будинку з дерева є досить трудомістким процесом, якісне виконання якого під силу тільки досвідченим майстрам. Процедура займає чимало часу, до того ж виконується неодноразово, а її складність і тривалість роблять послуги конопачення досить дорогими. Не найкращі естетичні характеристики матеріалів для конопатки вимагають проведення додаткових заходів по декоративнії обробці швів. Нарешті, ще один недолік конопатки - недостатня стійкість ущільнювачів до впливу атмосферних опадів.

 

Технологія ущільнення швів | Технология уплотнения швов

 

Конопачення міжвінцових швів здійснюється по всьому периметру дерев'яного зрубу(деревинного сруба), а починається - з нижнього вінця. При цьому особливої ​​уваги потребує ущільнення кутових з'єднань. Під час проведення первинної конопатки утеплювач укладається таким чином, щоб його волокна виступали з обох сторін зрубу. Потім ущільнювач із зусиллям вбивається в утеплюються щілини. Процедура здійснюється із застосуванням спеціального інструменту у вигляді лопатки, який також носить назву «конопатка».

Ущільнювати межвінцові шви необхідно по всьому периметру зрубу(сруба), оскільки конопатка істотно піднімає його висоту (до15 сантиметрів). Обробка тільки однієї стіни стає причиною перекосу всього зрубу.

Технологія ущільнення міжвінцових швів розрізняє два способи конопатки - «в набір» і «в розтяжку». При конопатці «в набір» пасма утеплювача звиваються в клубок, з якого набираються петлі і розміщуються в зазорах. При процедурі «у розтяжку» пасма утеплювача вбиваються в зазори металевої конопаткою. Потім з утеплювача роблять своєрідний валик, який вставляється в зазор і з силою в нього вбивається. Після закінчення укладання утеплювача межвенцовие шви бажано піддати декоративної обробці.

 

Враховуючи технологічні нюанси конопатки зрубу, якісно виконати подібну процедуру здатні тільки вмілі фахівці. Співробітники компанії «Дома из сруба» володіють високим рівнем кваліфікації, а також необхідними знаннями та навичками в сфері утеплення дерев'яних будинків. Конопатка в нашому виконанні - це гарантія тепла у вашому домі!

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

Тел.067 856 44 65

Тел.063 171 20 11

E-mail:       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:

Main Menu